Yorumunuzu Gönderin!


  Sizden Gelenler

  Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;

  Çok iyi bir hoca ve hastalariyla çok iyi ilgileniyor ve sonsuza kadar güvene bilirsiniz ve klinik çok titiz ve temizdir

  Orh.....

  Aile geçmişimde çok sayıda kolon CA var. Uzun süredir kolonoskopi yaptırıyorum.
  Şirin hanımı Yıldırım Beyazıt Devlet Hastanesi’nden tanıyorum.
  Bilgi ve deneyim donanımlı, güler yüzlü, aydınlatıcı, rahatlatıcı harika bir doktor.
  Telefonla randevu almak çok kolay oldu. İlk görüşme ( aile öyküsünün alınması, geçmiş ve şimdiki sağlık durumu bilgilerim, tetkik ve sonuçlarım ın incelenmesi) bir saatte yakın sürdü.
  Görüşmenin sonunda kolonoskopi gün ve saatini birlikte karar verdik.
  Hazırlık diyeti çok güzel ve doyurucu. Hiç aç kalmadan beslenebiliyorsunuz.
  Benim 6. Kolonoskopi en güvenli, rahat ve huzurlu oldu. Kolonoskopi korkulu rüyam olmaktan çıkmıştır.
  Çok çok teşekkür ediyorum.
  Birlikte çalıştığı hemşire Behice Mavituna:)) güler yüzlü, bilgilendirici, mesleğinde başarılı, güven verici ve çok samimi. Emekleri için teşekkür.

  Şen...

  Uzun arayış sonunda doktorumu buldum. Uzun zamandır devam eden reflu ve mide şikayetlerime çözüm buldum. Bana cesaret vererek çok korktuğum endoskopimi yaptırdım. Tecrübeli doktor arıyorsanız tek adresiniz Dr. Şirin Aytaç Hanım`dır

  aa...

  Endoskopi, hayatım boyunca beni tedirgin eden bir şey olmuştur ta ki bir yakınımın bana Şirin Hoca’yı önermesine kadar. Şirin Hoca’dan önce çeşitli yerlerde farklı doktorlara endoskopi için başvurdum. Fakat her seferinde gerek ortam gerek oradaki kişiler beni tedirgin etti. Şirin Hoca’nın muayenehanesinden içeri ilk girdiğimde ortamın samimiyeti ve sıcaklığı beni çok etkiledi. İşlem öncesi, Şirin Hoca’nın tatlı dili ve güler yüzlülüğü beni inanılmaz derecede rahatlattı. İşlem sırasında ise, elinin çabukluğu ve tecrübesi sayesinde hiçbir şey hissetmeden kısa bir sürede endoskopiyi tamamladım. Şirin Hoca, benim gibi endoskopiden korkan kişiler için önerebileceğim tek isimdir.

  t....a

  yaklaşık 15 yıldır hocamın takibindeyim. Güven hastanesinde başlayan tanışmamız buğüne kadar devam etti. Ülseratif kolit uzun süren ve alevlenmeler ile seyreden bir hastalık olunca hocam gibi kolay ulaşılabilir ve şevkatli bir doktorum olmasından son derece memnunum.

  r...b

  Karın ağrısı, ishal nedeni ile hocamın muayenehanesine gittim. Beni çok dikkatli dinledi, muayene etti ve hemen kolonoskopi yapmaya karar verdi. İşlemim sorunsuz ve konforlu gerçekleşti . Hocam sayesinde bardağındaki kötü oluşum erken tespit edilip kemoterapi uygulanmadan ameliyat ile kurtuldum. Hocamın ellerine sağlık. Çok teşekkür ederim.

  h.....

  Şirin hanıma başka bir hastanın tavsiyesi ile ulaştım. Mideme balon takıldı. Bu işlem sonrası 30 kg verdim. Bana gösterdiği ilgi için gerçekten sonsuz teşekkür ederim. Çevremde olan herkese tavsiye ederim

  n.....

  Çok bilgili bi doktor kesinlikle.bütün sorularımı tek tek cevapladı.ilgili ve çok tecrübeli. Bağırsak kanserimiyim korkusuyla gittim kendisine.endeskopi ve kolonoskopi işlemlerimi bizzat kendisi gerçekleştirdi.Islem esnasında ne bir ağrı nede bir zorlanma geçirdim ki işlem öncesi çok endiseliydim,ağrı olacak mı?bi zarar olur mu diye.İşlem sonunda büyük bi rahatlamayla çıktım klinikten.
  Kendisine çok teşekkür ediyorum.

  s....d

  Şirin Hanım çok bilgili, başarılı, işinin ehli bir doktor. Kabızlık şikayetim vardı. Kolonoskopi işlemi yaptı. Kendisinden çok memnun kaldım. Şirin Hanım eli çok hafif birisi. Kendisi hastayı çok güzel bilgilendirip, aydınlatıp telkin ediyor. Koyduğu tanı çok iyi bir tanıydı.

  c.....

  Çok korktuğum ve çekindiğim rahatsızlığım vardı. Şirin hocam ile tanıştıktan sonra hem korkumu ve çekingenliğimi yendim hem de hiçbir problem yaşamadan tedavimi görüyorum. ülseratif kolit hastasıyım ve hiç duymadığım bilmediğim bir hastalıktı, Şirin hocam tanı ve tedavide aklımda tek bir soru işareti bile bırakmadı, hastalığım konusunda beni ziyadesiyle aydınlattı. Yıllardır Şirin hocamın hastasıyım, kendisi işini son derece mükemmel yapan bir hekimdir. Yaklaşımı samimiyeti ise harikulade, çok seviyorum Şirin hocamı yolu hep aydınlık olsun.

  ze...ç

  Şirin Hanım’da babamı muayene olduk. Çok şiddetli karın ağrısı şikayetiyle acile gittik. Acilde anlamlı bir şey bulamadığı için mideyle alakalı olabilir diye gastroenteroloji yönlendirdiler. Kendisi endoskopisini plandı. Midesinde ülser olduğu ortaya çıktı. Şirin Hanım gerekli tedavi düzenledi. Birkaç aya babam düzeldi. Kendisiyle takiplerimize devam ediyoruz. İnşallah Şirin Hanım hep hasta bakmaya devam eder.

  a.....

  Şirin Hanım’a uzun süredir devam eden mide ağrım nedeniyle muayene oldum. Diğer branşlarda muayene olduğumda çare bulamamıştım. Kendisi sağ olsun beni dinledi. Uzun süre hastasını bu kadar dinleyen bir doktor görmemiştim o anlamda kendisinden çok memnun kaldım. Sıkıntım olmasın ama olursa ben ve ailem için Şirin Hanım’ı tercih ederim. Kendisi hem mesleki anlamdaki başarısı hem de insan ilişkileri anlamında başarılı bir doktor. Kendisine uzun uzun anlatıyorum. Şirin Hanım’ın uyguladığı tedavi sonucunda sıkıntılarım ciddi anlamda düzeldi. Kendisinin kolay ulaşabilir olması da büyük avantaj oldu. Kendisinden memnunum.

  h....

  Şirin hocam ile şahsen annemin rahatsızlığı nedeni ile tanıştım .Kamu sektörü Yenimahallle eah.için kesinlikle büyük bir kayıp .İş yoğunluğu ne olursa olsun içtenliği ve hastaları na olan ilgisi beni mest etti.Annem in duodenum da ve bulbus da ki nöroendokrin tümörü tespit edip ve bunu bana izah ederken ki tavrı tarzı ve yönlendirmesini unutamam .Ben hem çok iyi bir hekim hem de muhteşem bir insan tanıdım .

  öz...ı

  Eşim rahatsızlığında Şirin hanıma gitmiştik,endoskopisini yaptı tedavisini düzenledi.Hastasına değer veren çok iyi bir hekim biz çok memnun kaldık,hocamıza çok teşekür ederiz,çevremde herkese önerdiğim bir isim ,böyle doktorlarımız olduğu için çok şanslıyız .

  s....u

  Endoskopi korkumu yendiğim hekim diyebilirim, muayeneden önce güven duymalı insan doktoruna şirin hocam tamda öyle bir insan, mesleki tecrübesindende en ufak şüphe duymadım.

  j....k

  Doktor hanım harika bir doktor.işinde çok başarılı.endoskopi yaptırdım ama hiç zor olmadı,herşeyi açıklıyor.aklınızda tek soru kalmıyor.Tedavisi ile şikayetlerim geçti çok şükür.teşekkür ederim Dr.hanım.iyki sizin gibi doktorlar var hala!

  em...

  Dr.Şirin hanıma şiddetli mide ağrısı ile gittim . Endoskopi yaptı ve verdiği tedaviyle çok şükür ağrılarım geçti. Ayrıca annemi ve babamı da şikayetlerinden dolayı Şirin hanıma götürdüm . Babam gayet iyiydi ama annemin midesi yoğun ülserle kaplıydı . Sürekli acil acil geziyorduk. Annem sürekli kusuyor baygınlık hissi yaşıyordu gitmediğimiz doktor kalmadı ama Şirin hanım sayesinde bütün bu sıkıntıların mide ülserinden olduğunu öğrendik . Verdiği tedavi ve takiple annem sağlığına kavuştu. Hala düzenli olarak takip altında. Dr. Şirin hanıma sonsuz teşekkür ediyorum benim ve ailemin doktoru Allah ondan razı olsun .

  ak....

  Şirin Hanım konusunda uzman, hastasıyla çok ilgilenen bir doktor. Bağırsaklarım bozulduğunda çok kötü olmuştum ve geçmeyen ishalim vardı. Kendisi tahlillerimi istedi, kolonoskopi işlemimi gerçekleştirdi. Tedavimi sonuçlandırdı. Şirin Hanım iyi bir hekim. Kendisini herkese öneririm.

  s.....

  ben endoskopiden çok korkuyordum.Şirin Hanım bana çok sucak ve rahatlatıcı davrandı.B ana uyutarak endeskopi yaptı ve hastalığımı tehşis etti.hekimliği mükemmelayrıca çık iyibir insan.

  su...r

  Doktora Sorun!